груб строеж и ддс

Закупен е имот на груб строеж от регистрирана по ЗДДС фирма. Издадена е фактура с начислено ДДС, може ли да ползваме ДДС, тъй като строителите твърдят че не?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Ако не попадате в ограниченията на чл. 70, и са налице условията на чл. 71 няма причина да не можете да ползвате данъчен кредит.

Вашият коментар

Email: