Внос от Дубай

Фактура издадена от Дубай за продажба на стока в страна А от ЕС, стоката първоначално пристига в страна Б от ЕС, като посредник в операцията е юрид. лице от България, вземайки под предвид, че всички са регистрирани лица по ДДС.По  кой чл.от ЗДДС ще е написано основаниеот на фактурата за продажба от България? Дали ще е чл. 114 ал. 3?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    При така зададен въпрос няма как да стане ясно какъв точно е случаят, включително дали е налице тристранна операция по смисъла на чл. 15 от закона.

Вашият коментар

Email: