транспорт в ЕС, но се фактурира на Македонска фирма

Здравейте, Трябва да издам фактура на македонска фирма за транспортна услуга от Италия до Гърция. Трябва ли да начисля ДДС? Какво е основанието?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    подобен въпрос е обсъждан нееднократно. Вижте за справка [url=http://zdds.info/index.php?option=com_chronocontact&chronoformname=transportnastoki]чл. 21, ал. 2 във връзка с чл. 22, ал. 3[/url], а също и чл. 86, ал. 3 от закона.

Вашият коментар

Email: