Протокол по ЗДДС

Здравейте, имам фактура за транспорт от румънска фирма издадена на 07.03.2010. до коя дата трябва да издам проткола по чл.117 ал.2? Вторият ми въпрос е: основанието за начисляване на ДДС в протокола, чл.82 ал.2 т.3 от ЗДДС ли е? Благодаря.

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    срокът за издаване е 15 дневен, считано от 08.03.2010 г.
    Що се отнася до основанието за начисляване на данъка – да.

Вашият коментар

Email: