ДДС превоз пътници

Българска фирма ,регистрирана по ДДС издава фактура на германска фирма ,регистрирана по ДДС  за превоз на пътници по  релация  Варна -София . Фактурата с начислено ДДС ли трябва да бъде ?

Благодаря предварително!

 

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    При така направените уточнения – да, следва – услугата е с място на изпълнение на територията на страната (чл. 21, ал. 4, т. 2) и е облагаема.

Вашият коментар

Email: