Облагане на услуги, предлагани от хотелиер

Здравейте,въпросът ми е следния: Фирма (регистрирана по ЗДДС)настанява за своя сметка група дистрибутори в хотел.Каква трябва да бъде данъчната ставка за облагане на тази услуга предоставена от хотелиера ?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    приложимата в случая ставка е уредена в разпоредбата на чл. 66, ал. 2 от закона, а именно – 9%.

Вашият коментар

Email: