Pегистрация по ДДС

Здравейте, задължителна ли е регистрацията по ДДС при осъществяване на комисионерска дейност. Нашата фирма ще има сключен договор с фирма от ЕС , ние ще ги свързваме с български фирми,които ще изнасят продукцията си ЕС. Ще получаваме % комисион от осъществените сделки.

Ако е задължителна регистрацията може ли да стане с електронен подпис?

 

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    т.е. ще получавате комисиона от европейската фирма за това, че им намирате доставчици? От така зададената информация – вижте чл. 97а от закона.
    Относно следващия Ви въпрос – чл. 101, ал. 3.

Вашият коментар

Email: