prodajbi na stoki na zaguba

Здравейте!

Ще Ви бъда благодарен,ако ми отговорите на следният въпрос:

При продажба на стоки на загуба доначислява ли се ДДС или по-друг начин казано,извършва ли се регулация на продажбата на стоки на загуба?

Ако се извършва такава ругулация моля да обясните в кои случаи се извършва?

Благодаря за съдействието!

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    вижте като за начало особените случаи, изброени в чл. 27 от закона, по-конкретно ал. 1 и 3. Попадате ли в някой от тях? Вижте за насока и определението за безвъзмездна доставка в допълнителните разпоредби на закона.

Вашият коментар

Email: