Късно идадена фактура

Наши контрагенти  / и те регистрирани по ДДС, вече станаха двама / не ни  издават фактури в срок за авансови плащания, които сме направили. Какви ще са последствията за нас?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Не бихте имали проблем по отношение на правото на приспадане на данъчен кредит. Вижте чл. 71, т. 1, а също и чл. 72 от закона.

Вашият коментар

Email: