услуга по чл.82 /2/т.3

Протокола по чл.117 ще влезе ли в двата дневника или само в дневника за продажби, ако доставчика е ЧФЛ?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    След като данъкът е изискуем от Вас – да, би следвало. Колоната, в която следва да отразите този протокол зависи от това дали имате право на данъчен кредит за начисления от Вас данък(чл. 69), или не.

Вашият коментар

Email: