Клинични изпитвания

Здравейте, моля за мнение относно издаване на фактура от българска фирма регистрирана по ЗДДС, която извършва клинични изпитвания в България за данъчно задължени клиенти от ЕС? Следва ли да се приложи чл.21, ал.2 от ЗДДС, въпреки че клиничните изследвания се извършват на територияна на България?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    правилно сте се ориентирали относно приложимата разпоредба за мястото на изпълнение на доставката.

Вашият коментар

Email: