осчетоводяване винетки от Румъния

Бих искала да попитам, как да осчетоводя фактури от Румъния за винетки?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Така, както осчетоводявате и закупени винетки в България. По отношение на ЗДДС – не следва да издавате протокол по чл. 117, както и не следва да отразявате въпросните фактури в дневниците.

Вашият коментар

Email: