Внос от Румъния

Здравейте,

Искаме да внасяме стока от Руминия и да я продаваме в България, имаме регистрирана фирма(ЕТ), но нужно ли е да сме регистрирани по ДДС?

1 коментар

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    няма как да бъде отговорено максимално точно при така зададен въпрос.
    По всяка вероятност не е необходимо. Вижте все пак чл. 99 от закона.

Вашият коментар

Email: