ддс за услуги в ес

здравейте,имам следния въпрос българска фирма регистрирана по зддс извърпва монтаж и демонтаз на вик инсталаци на фирма от ес регистрирана по зддс трябва ли фирмата да начисли ддс или ддс се начислява само ако лицето не е регистрирано по ддс.благодаря

3 Comments

  1. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    Здравейте,
    бихте ли уточнили дали извършвате само монтаж и демонтаж, или осъществявате и доставката на новите ВиК инсталации, както и това къде се извършва самата доставка?

  2. Отговор ЗДДС Инфо ЕООД

    A считате ли се за установени на територията на Гърция?
    Ако отговорът Ви е не – вижте за насока чл. 17, ал. 4, чл. 21, ал. 4, т. 1, чл. 82, ал. 2 т. 2 и 3 и чл. 97 от закона, както и аналозите в гръцкото законодателство.

Вашият коментар

Email: